Pravidla pro užívání vzkazovníku:

1) Vzkazovník je určen pro příspěvky týkající se zimního plavání a případně slušnou a konstruktivní výměnu názorů na toto téma. Vzkazy mimo téma, obtěžující  a nepřínosné mohou být (a budou) mazány.

2) Doporučujeme, aby se přispěvatelé registrovali. Registrovaní uživatelé se před napsáním vzkazu musí přihlásit (Login). Budou tak v diskuzi jednoznačně identifikovatelní, nejen jménem, ale také svým profilovám obrázkem (ikonkou, avatarem). Je žádoucí, aby se v ČSPS evidovaní a v Českém poháru ZP soutěžící plavci buď registrovali individuálně, nebo psali vzkazy pod přihlašovacími údaji svého oddílu. I pro registrované a přihlášené musí být první vzkaz schválený. Doporučujeme proto hned po dokončení registrace se přihlásit (Login) a napsat svůj první vzkaz. Pokud nemáte co sdělit, stačí, když napíšete Smazat nebo Ke smazání – takový vzkaz bude schválen a vzápětí smazán.

3) Vzkaz může vložit i neregistrovaný a nepřihlášený uživatel – vyplní u svého komentáře jméno a emailovou adresu (ta se nezveřejňuje). První vzkaz čeká na schválení, další od stejného uživatele už je vystaven automaticky.  

4) Vzkazy nesmí obsahovat odkazy – takové nebudou zveřejňovány. Odkaz můžete poslat ve zprávě pro webmastera. Pokud jej akceptujeme, bude vystaven v sekci Krátké zprávy nebo v příspěvku, ke kterému se vztahuje.