Tato stránka je určena pro vzkazy týkající se zimního plavání a případně slušnou a konstruktivní výměnu názorů na toto téma. Vzkazy mimo téma, obtěžující a nepřínosné mohou být (a budou) mazány. Doporučujeme, aby se přispěvatelé registrovali. Registrovaní uživatelé se před napsáním vzkazu musí přihlásit (Login). Budou tak v diskuzi jednoznačně identifikovatelní, nejen jménem, ale také svým profilovám obrázkem (ikonkou, avatarem). Seznamte se s pravidly vzkazovníku před registrací, popř. přihlášením.


Pro napsání úplně nového vzkazu klikni zde…  nebo kdekoliv ve vzkazech na Odpovědět, pokud chceš reagovat na dříve napsaný vzkaz.

629 thoughts on “Vzkazovník”

 1. Promrzlé pyjavice velice děkují Karavaně otužilců do Nové Paky za pěknou poslední soutěž a za nezapomenutelnou taneční zábavu, na které jsme si to všichni moc užili! Stálo to za to!!! Ať se Vám všem daří! Ahoj u vody😃.

 2. Ahoj. Několik plavců se mně dotazovalo, zda by pro zajímavost nebyly ke zveřejnění mezičasy měřené digitální časomírou při MČR v zimním plavání v Brně. Podařilo se mi to sehnat a připravit, jsou to pouze tratě s víc jak jedním okruhem. Soubor je ke stažení na adrese
  https://www.otuzilci-brno.cz/wp-content/uploads/220212BrnoChipTime.pdf.
  Snad vám to tak jako mně zkrátí čekání na správné výsledky z Paky 🙂 Zimní vodě zdar!

 3. Podle informace pořadatele byla teplota vody v Bahňáku v Nové Pace ve čtvrtek 31. března 10°C. Vzhledem k předpovědi počasí je pravděpodobné, že do sobotní soutěže poklesne.

 4. K zítřejšímu MČR a ČP v Praze-Podolí – přestože byl týden poměrně chladný, teplota v podolském bazénu klesala jen mírně a ze čtvrtka na pátek poskočila dokonce mírně vzhůru. Tedy pro ilustraci – měřeno v časech, kdy budeme zítra před začátkem prezence soutěže vodu měřit, tj. před 9. hodinou, činila teplota ve čtvrtek a v pátek 8,6 a 8,8 st. C. Přečtěte si prosím ORGANIZAČNÍ POKYNY, o které byl včera aktualizován titulní článek k MČR na hlavní stránce tohoto webu. Z aktuálně posněžené Prahy přejeme všem na zítra šťastnou cestu!

 5. Dotaz na výbor sekce DZP. Proč v kalendáři na serveru plaveckého svazu https://vysledky.czechswimming.cz/souteze?sports=3 chybí soutěže Olomouc a Senec? Seznam soutěží by měl být úplný podle sportovně technických dokumentů ZP a ve shodě s kalendářem na tomto webu. Zrušená Bratislava tam uvedena je a nechybí. Stejně tak v minulé sezóně https://vysledky.czechswimming.cz/souteze?sports=3&year=2021 chybí všechny únorové a březnové zrušené soutěže.

  1. Myslím si, že v plné shodě se sportovně technickými dokumenty a pravidly zimního plavání mají být všechny závody ČP zimního plavání. Dodnes zatím nebyla sjednána náprava ve vyhlášení výsledků z posledních závodů ČP ZP v Katovicích, které je též v rozporu se sportovně technickými dokumenty ČP ZP.
   S pozdravem
   Ilona Nováková

  2. Ahoj Míšo, dekujeme za dotaz. Kalendar serveru plaveckeho svazu (IS ČSPS) klubum slouzi pro prihlasovani na souteze. Za me tedy neni potreba tam zadavat soutez o ktere dopredu vime, ze uz se konat nebude. Souteze v IS ČSPS, ktere jiz byly zadany a po te zruseny, jako zminovana Bratislava, tam zustavaji s priznakem ZRUŠENO. V pripade potreby ohlednuti po soutezich v kalendari dane sezony lze pouzit STD, kalendar soutezi na webu zimniho plavani ci web bodovani zimniho plavani.
   S pozdravem
   MP.

 6. K MČR a ČP příští sobotu (5.3.) v Praze-Podolí: startovní listina bude zveřejněna ve středu, informace pro účastníky ve čtvrtek. UZÁVĚRKA MČR V PONDĚLÍ. Jinak soutěž v Českém poháru v ZP je otevřená pro všechny – možno plavat jakýmkoliv plaveckým způsobem, tedy kdo se na MČR v prsařském způsobu nekvalifikoval nebo se ho nechce zúčastnit a chce plavat libovolným způsobem, je to samozřejmě možné, rádi Vás uvítáme. Teplota vody dnes, tj. 24.2., byla 9,7 st. C. PROTO SE NA MČR HLASTE I VY, KTEŘÍ PŘÍPADNĚ NEMÁTE VYPLAVANÉ POTŘEBNÉ VÝKONNOSTNÍ STUPNĚ – POKUD BUDE MÍT VODA PŘI SOUTĚŽI 8,1 ST. C NEBO VÍCE, PODMÍNKA DISPONOVAT POTŘEBNÝM VÝKONNOSTNÍM STUPNĚM ODPADÁ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *