Tato stránka je určena pro vzkazy týkající se zimního plavání a případně slušnou a konstruktivní výměnu názorů na toto téma. Vzkazy mimo téma, obtěžující a nepřínosné mohou být (a budou) mazány. Doporučujeme, aby se přispěvatelé registrovali. Registrovaní uživatelé se před napsáním vzkazu musí přihlásit (Login). Budou tak v diskuzi jednoznačně identifikovatelní, nejen jménem, ale také svým profilovám obrázkem (ikonkou, avatarem). Seznamte se s pravidly vzkazovníku před registrací, popř. přihlášením.


Pro napsání úplně nového vzkazu klikni zde…  nebo kdekoliv ve vzkazech na Odpovědět, pokud chceš reagovat na dříve napsaný vzkaz.

906 thoughts on “Vzkazovník”

 1. Řeka Metuje Běloves, teplota vody dnes v 16.57hod. 10,17°C. Kolem 16 hodiny byla rychlost proudu zhruba 9m/min. Přes noc jsou hlášeny další srážky, takže definitivní rozhodnutí, jak se bude plavat trať padne až zítra ráno. Každopádně dnes Petr Kocián proplaval celou alternativní trať po proudu a je bezpečná. V noci má být kolem 6°C. Můj osobní odhad je, že dopoledne bude mít teplota vody cca kolem 9°C. Všem přeji zítra šťastnou cestu a celý tým Metujských tygrů se na Vás všechny těší.

 2. Řeka Metuje Běloves, teplota vody dnes v 16.18hod. 10,58°C, stále slabý protiproud, plavalo se fajn, ve vodě je trošku podzimního listí.
  Budeme doufat, že hlášené páteční srážky, příliš nezvýší sílu proudu. Pokusím se sem vložit teplotu vody i v pátek.

 3. Řeka Metuje Běloves, teplota dnes ve 14.34hod. 9,9°C, slabý protiproud, plavat se dalo celkem dobře.
  Upozornění pro všechny, kteří se chystají v sobotu na závody do Bělovse. V sobotu ráno může být ucpaný Náchod, lidé jezdí na nákupy do Polska.
  Navigace Vás pravděpodobně povede po hlavním tahu směrem na hranice. Někdy je rychlejší projet skrze město, ale ne vždy je to pravidlem.
  Tak pokud bude na začátku Náchoda dlouhá kolona, můžete vyzkoušet alternativní trasu: https://mapy.cz/s/pakalupahu

 4. Voda v Lulči se ochlazuje, navíc dnes bude celý den pršet, odhad na sobotu je 12 – 13°C. Obec Luleč na svoje náklady odstraňuje listí napadané na vodní hladinu.(!!) Viditelnost 270 cm. Kromě nejobvyklejšího jídla českého poháru (bude i v Lulči) jsou v restauracích vepřové hody a mexické dny. Samozřejmě pamatujeme i na vegetariány.

 5. Voda v Lulči měla dnes odpoledne 15°C, očekává se přechodné zhoršení počasí bez zásadního vlivu na tuto hodnotu. S vyplaváním otužileckých stupňů raději nepočítejte.

 6. Ahoj všem, info z Vysočiny, teplota vody dnes 20.10.2023 v lomu Horní Cerekev je 14,6 stupňů.

 7. Dobrý deň, ja mam dotaz na zimní plavce z ČP, organizujeme ČP 9.3.2024 po 3 rokoch pauzy sme boli mnohými z ČP teda ja osobne vyzvaný aby sme opäť urobili závody na Zlatých pieskoch v Bratislave ale v tom termínu je MS v Talline koľko plavcov sa tam de plavat aby sme nechystali zavody pre 50 lidí nakonec. Dik za info. Marek

 8. Slavkov – Ztracené plavky
  Děkuju pořadatelům za pěkný závod, dobrou organizaci, pohoštění, oběd o objednané počasí👌
  Na sezónu jsem pořídil nové plavky (Nohavicové se světle zelenou fosfor. barvou), které ležely od cca 9:20 na ručníku na lavičce vpravo od bazénu, bohužel po cca 1 hodině mě neznámo kam zmizely a nikde jsem je už nenašel, možná vítr.. Žádám případného poctivého nálezce, jestli by je mohl vzít sebou příští týden do Jičína, event. dal bližší info nebo po někom poslal, budu vděčný. Současně děkuji organizátorům za zapůjčení plavek, oni vědí, takže cesta nebyla asp. zbytečná, nicméně nových plavek by mi bylo lito..
  Ahoj za týden u vody

 9. Voda ve Slavkově u Brna měla včera 19°C, ale očekáváme další pokles. Naposledy prý bylo takto teplo v roce 1946, takže příště už u toho asi nikdo z nás nebudeme a voda bude 10 – 14°C. Odhlášky dokončeny, nicméně individuální požadavky na změnu tratí přicházejí pořád. Startovní listina bude hotová ve večerních hodinách. Pošlu ji všem, kteří si o ni napíší na můj e-mail. Rozplavby: 1. 100 + 250, 2. spěchající a pracující ženy 1000, 3. dtto muži, 4. a 5. trať 750, 6. a 7. trať 500, 8. až 12. kilometry M + Ž, 13. nejrychlejší ženy, 14. nejrychlejší muži. Konec okolo 16:3,0 – 17:00 včetně vyhlášení. Přeji všem šťastnou cestu, sjezd 210 od Brna, resp. 216 od Ostravy. Při vjezdu do Slavkova dodržujte rychlostní limity.

 10. Zdarvím vás přátelé, chci se zetpat. Neví někdo o nějaké skupině, či klubu v okolí Jablonce N/Nisou. Kamarád by to rád zkusil. Díky moc a u vody zdar

 11. Děkujeme všem dnešním účastníkům za účast při zahájení otužilecké sezóny. Speciální poděkování patří Jirkovi Kuřinovi za pomoc při řešení nenadálé situace. Příští soutěž je ve Slavkově již za pět dnů. Vzhledem k nejteplejšímu září od roku 1946 očekávejte vodu ještě minimálně i v Jičíně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *