Tato stránka je určena pro vzkazy týkající se zimního plavání a případně slušnou a konstruktivní výměnu názorů na toto téma. Vzkazy mimo téma, obtěžující a nepřínosné mohou být (a budou) mazány. Doporučujeme, aby se přispěvatelé registrovali. Registrovaní uživatelé se před napsáním vzkazu musí přihlásit (Login). Budou tak v diskuzi jednoznačně identifikovatelní, nejen jménem, ale také svým profilovám obrázkem (ikonkou, avatarem). Seznamte se s pravidly vzkazovníku před registrací, popř. přihlášením.


Pro napsání úplně nového vzkazu klikni zde…  nebo kdekoliv ve vzkazech na Odpovědět, pokud chceš reagovat na dříve napsaný vzkaz.

251 thoughts on “Vzkazovník”

 1. Dávám na vědomí ZP komunitě. Z mailu, který dnes zasílám sekci DZP. Cituji z komunikace předsedy klubu SKNá Petra Kociána a STK ZP Tomáše Kocánka:
  PK: “Stále tam nejsou výsledky konečné Plzen,Hradec” (míněno na webu ZP)
  TK: “Ale to není věc výboru,ale Moravce, který to zpracovává.”
  — Ohrazuji se a nesouhlasím s formulaci zápisu z 26.10.2020, na kterou se odvolává STK Tomáš Kocánek, konkrétně nesouhlasím s odstavcem 6.5. Odvolává se na zápis, který se mnou nikdo z výboru sekce nekonzultoval.
  “6.5 VS vyslechl informaci o zpracování výsledků soutěží. Zpracování výsledků provádí Michal Moravec s pomocí delegáta soutěže.”
  — Po 29 let mé účasti ve výboru sekce jsem dobrovolně bral na sebe spoluodpovědnost za správné zpracování výsledků a jejich včasné vystavení. Mým odchodem z výboru se situace změnila, na což jsem před sezónou upozorňoval a žádal o písemnou formulaci, co kdo bude dělat. Nic mi nepřišlo. Předběžná oboustranně přijatelná ústní dohoda zněla jinak.
  Pořadatel s delegátem dotáhnou výsledky do finální podoby. Tuto verzi mi pošlou a já ji zpracuji, upozorním případně na skryté nedostatky a po jejich odstranění výsledky zapracuji do Bodování ZP (BZP). O mé odpovědnosti za výsledky se vůbec nemohlo jednat. Odst. 6.5 zápisu je v rozporu se SŘ ZP kapitolou 13.
  — Protože ani tato ústní dohoda není plněna – nejsou včas vystaveny finální výsledky (10.12. Plzeň, Hradec, Choceň), se zpracováním do BZP nečekám. Dobrovolně jsem přistoupil po soutěži v Jičíně na časově nelogický návrh Jirky Kuřiny (předpokládám s vědomím podvýboru ZP), že do BZP zapracuji i pracovní verzi, která se mi bude zdát už zpracovatelná. Z mé strany je to další ústupek, který zvyšuje časovou náročnost zpracování BZP, ale jde vstříc zimním plavcům.
  — Žádám proto výbor Sekce DZP:
  – o opravu zápisu z Cerekve
  – o kontrolu a zajištění včasného vystavení finálních výsledků soutěží.

 2. Dívám se do IS ČSPS na několik nově zadaných soutěží po novém roce.
  Mám dotaz na výbor Sekce DZP hned k Pardubicím 4.1. Datum odhlášek je nastaven do pátku 3.1.2020 o půlnoci. Je to správně nebo je to chyba, je to po dohodě s pořadatelem? Mně jako přihlašujícímu se to líbí a líbilo by se mi to tak i jinde. Nemusel bych posílat maily. Pořadatelům by to také pomohlo, protože odhlášky by mohly projít jednotně přes on-line a nemusely by se posílat jinou cestou. Proti tomu ale stojí zatím pravidla, podle kterých by včasné odhlášky měly být odeslané nejpozději 48 hodin před začátkem soutěže. Proto někteří pořadatelé to mívají nastavené na čtvrtek v poledne…

 3. Zdravím všechny, prosím kdo pojedete v sobotu do Náchoda.
  Tak prosím vyražte ze svých domovů dříve,Náchod bude vraních hodinách kvůli nákupní horečce v Polsku ucpán.
  Od Prahy v České Skalici to vemte na Červený Kostelec a pak na Náchod
  Ti co přijedou od Nového Města,tak napravé straně velká bíla budova naní nápis Fides,Saurer, u hotelu Hynek do leva, pořád rovně,pak železniční most. pak první pravotočivá zatáčka,poté bude druhá a parkoviště aut
  tam doleva a dál pořád rovně,až proti vám bude železniční trat a tu pak budete mýt po pravé ruce. Vyjedete na druhém kruhovém objezdu,objedete a vlevo se jedete už na Plhov.Prosím když tak zavolejte.vysvětlím

 4. Také přidávám poděkování všem organizátorům soutěže v Chocni. Parádní voda a nádherně se plavalo.

 5. Ahoj Stando, Ty hodinky budou nejspíš moje, jsou to černá casia. Vezmi je prosím sebou do Náchoda přivezu nálezné.
  Roman Němec ČOUPr

 6. Ahoj všem,
  po dnešku mě napadlo. Kluby, které pořádají závody by mohli ještě více sdílet věci s ostatními kluby. Dávám k dispozici všem, co můžeme nabídnout:
  • 2x přímotop LPG 15 kW
  • 2x přímotop LPG 4,5 kW
  • 2x LPG bomba 10 kg
  • měnič z auto baterky 300 W (230 V)
  • Prodlužovák 200 metrů dlouhý, 230 V, velký průřez
  • ruční megafon 100W s MP3
  • Termos na čaj 30 l s výkonem 2200 W (230 V)
  • 4x bóje neon žlutá koule 107 cm.

  Všechny zdravím a těším se na vás v Náchodě 14.12.

  Jirka

 7. Děkuji všem plavcům za hladký průběh v Chocni.
  Stráty a nálezy: hodinky pánské,svazek klíčů a modrý župan

  1. Jestli jsou kliče na červené šňůře a jeden klíč má provrtané dvě dírky s protáhlým drátkem tak jsou moje. Prosím, dej mi zde vědět a vemte mi je do Náchoda. Díky

 8. Změna místa výdeje oběda: Ve školní jídelně internátu Obchodní akademie, Paraple č. p. 2000, asi 300 m od cíle na levém břehu Orlice do kopce, 50°0’0.963″N, 16°13’44.168″E. Požadavky na bezmasé jídlo oznamte dopředu mailem.

  1. až bude vše dotažené do konce, jestli Michal Moravec nad poslední maličkostí přimhouří oko tak možná už během pár hodin

 9. Děkujeme všem za skvělou atmosféru v HK a těšíme se na další setkání.
  Pro Ty co se ptali, co je na diplomech za obrázek, že je tam skvělá 80tka,
  tak to byl scan pamětního listu, který byl vytvořen na počet naší úžasné
  plavkyně – letošní jubilantky Blanky Vyskočilové.

 10. V Hradci je mírně mrazivé slunečné ráno. Voda se ochladila na 6,3°C (zatím neoficiální hodnota) a proud je pod 9 m/min. Tratě 500 – 1000 budou tedy stavěné na otočku, nesoutěžní klasicky 100 napříč řeky tam a zpět, a 250 po proudu.

 11. V pátek v 16:30 měla voda v Labi v Hradci 6,9°C a proud tekl slabých 6m / min. Přes noc asi není pravděpodobná výrazná změna. Těšíme se na Vás 250 přihlášených plavců.

 12. Teplota vody v Labi v HK 28.11.2019 v 6.hod 7,1 stupně C.” Dle sdělení dispečinku Povodí Labe, kde měří průtok,
  je průtok mírně podprůměrný, což znamená, že pokud vyjde předpověď počasí a nebude nad námi intenzivně
  pršet, měl by se plavat okruh. Zítra se určitě ozve i stavitel trati Martin.
  Přehrada Les království také neodpouští, takže by vše mělo vyjít:-))
  Zatím je přihlášeno na sobotu 240 plavců, což nás moc těší :-)))

  1. Dneska plavání ve Volyňce 2,2 voda. Pořádně zalezlo pod kůži,počasí snad už zůstane kolem bodu mrazu. Ahoj ze Strakonic.

 13. Ahoj lidi, pokud jste někdo omylem z Plzně odvezl modrou bundu, uvnitř křiklavě žlutou s nápisem “Autotransport Dypree”, kontaktujte prosím Svaťu Matuštíka z Fidesu Brno. Děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *