Tato stránka je určena pro vzkazy týkající se zimního plavání a případně slušnou a konstruktivní výměnu názorů na toto téma. Vzkazy mimo téma, obtěžující a nepřínosné mohou být (a budou) mazány. Doporučujeme, aby se přispěvatelé registrovali. Registrovaní uživatelé se před napsáním vzkazu musí přihlásit (Login). Budou tak v diskuzi jednoznačně identifikovatelní, nejen jménem, ale také svým profilovám obrázkem (ikonkou, avatarem). Seznamte se s pravidly vzkazovníku před registrací, popř. přihlášením.


Pro napsání úplně nového vzkazu klikni zde…  nebo kdekoliv ve vzkazech na Odpovědět, pokud chceš reagovat na dříve napsaný vzkaz.

252 thoughts on “Vzkazovník”

 1. Ahoj, díky za závod v Plzni. Mám dotaz k čipovému měření. Bylo by možné zveřejnit i mezičasy, pokud jsou, při prvním proplutí bránou?

 2. Ahoj! Nejsem žádný internetový virtuóz, přesto jsem několik let zadával bez problému přes Michala Moravce plakát s pozvánkou na naši mimo-soutěžní akci v Třebíči. Nyní s tím mám velký problém a vystavení se mně nedaří. Jsem sám? Studené vodě ZDAR! Zdeněk Mikoláš KLMT

 3. Zveme na sobotu 30.11. na Labe do Hradce Králové na již 48. ročník.
  Teplota vody v Labi v HK 19.11.2019 v 6 hod 8,2 stupně.
  Kromě našich závodů se budou i již tradičně v nedalekém muzeu probíhat Adventní trhy.

 4. Dobrý den,všem jménem oddílu zimního plavání v Náchodě bych se chtěl omluvit za zpoždění vystavených výsledku.Ano došlo k chybě ale i tak trochu zaviněním některých plavců,když vím že mám plavat vprvní rozplavbě nemohu se hlásit do druhé,když prezence končí 10:45 tak to tak bude a není možné aby se někdo dohlašoval v 11:15,mám vás všechny rád,ale říkám příští soutěž pokud někdo zaspí rozplavbu a nebo nestihne prezenci má smolíka,v dálkovém plavání by se sváma také nemazlili,naučme se disciplíně a dochvilnosti,dálkoví plavci jsou vtomto směru trochu dál,děkuji Kocián Petr pořadatelé

 5. Děkuji Tygrům za pěkné závody a za ukázku toho, že čipy mohou být rozdávány bez front (alespoň já jsem měla to štěstí) a odebírány s úsměvem a vřelým slovem (díky, Alice 🙂 ). Myslím, že záleží hlavně na nás, jestli zvládneme uchovat přátelskou atmosféru na závodech bez ohledu na techniku měření času.

 6. Zbylo nám pár diplomů, přivezeme je do Plzně, budeme rádi, pokud si je vyzvednete.
  Jsou to neregistrovaní: Petr Šorm, Lucie Kubíčková a Leoš Kubín; OtSpy: Jindřich Jenšovský; PKZn: Antonín Matějka a Lubomír Pelech a domácí Milan Čečil.

  1. Uvidíme dnes, ale předpokládám že okolo 6°C když se počasí moc neměnilo a Tygři další info neposlali …

 7. V sobotu budou u pořadatelů k vyzvednutí zapomenuté osobní věci z Blanska a předchozích závodů. Je s podivem, že nikomu nechybí plavky , boty, ručníky, atd.

   1. Dnes na Volyňce voda 3,9 pěkně začalo zalézat pod kůži . Snad to už vydrží takhle zimní. Zimní vodě zdar ze Strakonic.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *