Tato stránka je určena pro vzkazy týkající se zimního plavání a případně slušnou a konstruktivní výměnu názorů na toto téma. Vzkazy mimo téma, obtěžující a nepřínosné mohou být (a budou) mazány. Doporučujeme, aby se přispěvatelé registrovali. Registrovaní uživatelé se před napsáním vzkazu musí přihlásit (Login). Budou tak v diskuzi jednoznačně identifikovatelní, nejen jménem, ale také svým profilovám obrázkem (ikonkou, avatarem). Seznamte se s pravidly vzkazovníku před registrací, popř. přihlášením.


Pro napsání úplně nového vzkazu klikni zde…  nebo kdekoliv ve vzkazech na Odpovědět, pokud chceš reagovat na dříve napsaný vzkaz.

815 thoughts on “Vzkazovník”

 1. Jirka z Pardubic se mě ptá, kam zmizely on-line výsledky z Českých Budějovic? Markéta z Budějovic se mě ptá, kde a proč ještě nejsou vystaveny naše finální výsledky?. Vlaďa z Prahy se ptá, proč chybí všechny konečné výsledky od poloviny prosince na stránce Výsledky tohoto webu? Kamarádi zimní plavci prosím, ptejte se dál, ale na správné adrese a tou je náš výbor sekce DZP, resp. její podsekce zimního plavání. Ptejte se jich veřejně a oni Vám snad někdy odpoví, na co budou chtít. Já už sekci opustil před 4 roky a na tyto otázky nemohu zodpovědně reagovat. Toto není HOAX, ale poplašná správa to je. Zimni vodě zdar! Michal

 2. Teplota vody v Záříčí v úterý 28. 3. večer 8,1°C – vzkazuje za pořadatele Milan Trnkal.

 3. Moc Vám všem děkuji, že jste přijeli na naši soutěž do Českých Budějovic a doufám, že se Vám u nás líbilo. Ztráty a nálezy: plavecké brýle, plavecká modrá čepice, funkční černé triko s krátkým rukávem, světle zelená osuška, pánské plavky SPEEDO a pánské boty do vody. Vše přivezeme v sobotu do Záříčí.

 4. Dnes v pátek 24. 3. v 17 hodin naměřena teplota vody v místě startu na soutoku Malše a Vltavy v Českých Budějovicích 7,8°C, charakter tratě-voda stojatá. Teplota měřena Michalem Moravcem. Všem přejeme šťastnou cestu na jih a těšíme se na Vás!!!

 5. Rád požádal o doplnění všech chybějících výsledků do rubriky Výsledky probíhající sezóny. Proběhlo 24 soutěží, naposled tam je uvedena 11. soutěž v Náchodě, proběhla 10. prosince. Už jsem o to prosil hodněkrát mezi čtyřma očima. Slyšel jsem, že to na webu bude zítra, pozítří, v neděli … . Proto o to (nerad) žádám touto veřejnou formou. Věřím, že se to na webu objeví aspoň do nedělní valné hromady sekce DZP. Předem děkuji.

 6. Ve čtvrtek 23. 3. v 9.30 hodin naměřena teplota vody v místě startu na soutoku Malše a Vltavy v Českých Budějovicích 7,7°C, charakter tratě-voda stojatá.
  !!! Pozor, v sobotu probíhá v ČB RunTour a budou již od 7 hodin v centru města uzavřené ulice: Krajinská, Hradební, náměstí Přemysla Otakara, Dr. Stejskala, Zátkovo nábř., lávka U lučního jezu, částečně ul. Mlýnská, Panská, Česká, Piaristická, Hroznová a Široká.
  MOŽNOSTI PARKOVÁNÍ ZDARMA:
  1. P+G Na dlouhé louce (poblíž místa závodu) 48°58’38.089″N, 14°27’49.395″E
  2. P+R Jírovcova 48°59’11.441″N, 14°28’40.289″E
  3. Parkoviště Mariánské náměstí 48°58’46.180″N, 14°28’26.221″E
  4. Ulice: Jiráskovo nábřeží, Klavíkova, Resslova
  Mapku parkovišť naleznete: https://www.otuzilciceskebudejovice.cz/aktualne/

 7. Ve středu 22. 3. v 10 hodin naměřena teplota vody v místě startu na soutoku Malše a Vltavy v Českých Budějovicích 7,4°C, charakter tratě-voda stojatá.

 8. Na webu Bodování ZP jsou aktualizovány výsledky ** Hrádek nad Nisou – 18.3.2023 **.
  Změna pouze na nesoutěžní trati 100 metrů. V souladů s rozpisem soutěže hodnocena bez uvedení pořadí a časů.

  1. Krásné fotky, díky moc za ně.

   Žlutý hrníček se bohužel u nás ve ztrátách a nálezech neobjevil.

 9. Ledová Kristýna – ztráty a nálezy: kostkovaná pánská šála, plavecká čepice 1.PKO, pantofle s nápisem Onrelax, růžová igelitka s červenou fleesovou čepicí a šedivým tričkem s krátkým rukávem, šedivo-maskáčový ručník s růžovým okrajem (majitele už víme – JH), možnost předání na valné hromadě nebo na Rumpchalpě. Ozvěte se na tel.:773 639 825

 10. Všechny Vás za týden srdečně zveme do Českých Budějovic na 1. ročník soutěže v ZP “Na soutoku Malše a Vltavy”. Teplota vody v místě startu dnes v neděli 19. 3. ve 12 hodin 6,1°C. Těšte se na originální medaile a plavání v krásné historické části města.

 11. Velké poděkování Všem organizátorům za včerejší soutěž “Ledová Kristýna” pro zdejší oddíl to byl 1.ročník a vše tam probíhalo naprosto ukázkově. Nejvíce jsem ocenil skvělé zajištění bezpečnosti na vodě, což bohužel na mnoha soutěžích není samozřejmostí. Letos se mi daří výjimečně docela jezdit a tak mám takové malé srovnání. Těším se na další a další setkávání přátel od “ledové” vody. Občas něco málo sepíšu, takové postřehy, nebo chcete-li střípky, tak kdo bude chtít tak to je zde: https://www.facebook.com/100012448681341/posts/1597546657336942/

 12. Ledová Kristýna
  Dotazy ohledně tratě, Kristýna asi nebude zamrzlá, proto všechny tratě na Kristýně jsou plánovány jako jednookruhové se startem a cílem u mola na severní pláži.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *